RR03J120KTB
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RR03J120KTB
JLCPCB Part #
C1366725
Package
Plugin
Description
-55℃~+235℃ 120kΩ 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS