RR03J5R1TB
MFR.Part #
RR03J5R1TB
JLCPCB Part #
C3400101
Description
-55℃~+235℃ 3W 5.1Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS