CP00055R000KE143
MFR.Part #
CP00055R000KE143
JLCPCB Part #
C1480946
Description
-65℃~+275℃ 5W 5Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS