RR02J2R2TB
MFR.Part #
RR02J2R2TB
JLCPCB Part #
C3438230
Description
-55℃~+235℃ 2.2Ω 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS