RR02F137RTB
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RR02F137RTB
JLCPCB Part #
C1365542
Package
Plugin,D3.5xL9mm
Description
-55℃~+235℃ 137Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS