RR01J22RTB
MFR.Part #
RR01J22RTB
JLCPCB Part #
C1366681
Description
-55℃~+235℃ 1W 22Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS