RR01J130RTB
MFR.Part #
RR01J130RTB
JLCPCB Part #
C1366110
Description
-55℃~+235℃ 130Ω 1W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS