RQ73C2B976KBTD
MFR.Part #
RQ73C2B976KBTD
JLCPCB Part #
C2084394
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 976kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS