RQ73C2B909KBTD
MFR.Part #
RQ73C2B909KBTD
JLCPCB Part #
C4180170
Description
-55℃~+155℃ 400mW 909kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS