RQ73C2B80K6BTD
MFR.Part #
RQ73C2B80K6BTD
JLCPCB Part #
C4181290
Description
-55℃~+155℃ 400mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS