RQ73C2B768RBTD
MFR.Part #
RQ73C2B768RBTD
JLCPCB Part #
C2084072
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 768Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS