RQ73C2B73K2BTD
MFR.Part #
RQ73C2B73K2BTD
JLCPCB Part #
C2084166
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS