RP73D2B11K3BTG
MFR.Part #
RP73D2B11K3BTG
JLCPCB Part #
C4199332
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS