RQ73C2B69R8BTD
MFR.Part #
RQ73C2B69R8BTD
JLCPCB Part #
C2084056
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS