RQ73C2B59RBTD
MFR.Part #
RQ73C2B59RBTD
JLCPCB Part #
C2084203
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 59Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS