RQ73C2B562KBTD
MFR.Part #
RQ73C2B562KBTD
JLCPCB Part #
C3958420
Description
-55℃~+155℃ 400mW 562kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS