RQ73C2B4K12BTD
MFR.Part #
RQ73C2B4K12BTD
JLCPCB Part #
C2084427
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.12kΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS