RQ73C2B49R9BTD
MFR.Part #
RQ73C2B49R9BTD
JLCPCB Part #
C4194611
Description
-55℃~+155℃ 400mW 49.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS