H45K11BZA
MFR.Part #
H45K11BZA
JLCPCB Part #
C1409504
Description
-55℃~+155℃ 5.11kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS