RQ73C2B392KBTD
MFR.Part #
RQ73C2B392KBTD
JLCPCB Part #
C2084310
Description
-55℃~+155℃ 200V 392kΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS