CRGH2512F280R
MFR.Part #
CRGH2512F280R
JLCPCB Part #
C4328580
Description
-55℃~+155℃ 280Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS