RQ73C2B23K7BTD
MFR.Part #
RQ73C2B23K7BTD
JLCPCB Part #
C2084302
Description
-55℃~+155℃ 200V 23.7kΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS