RQ73C2B15R4BTD
MFR.Part #
RQ73C2B15R4BTD
JLCPCB Part #
C3987038
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS