352122KFT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
352122KFT
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS