RQ73C2B15KBTD
MFR.Part #
RQ73C2B15KBTD
JLCPCB Part #
C4037170
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS