CRGH1206F2K37
MFR.Part #
CRGH1206F2K37
JLCPCB Part #
C2108086
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS