RQ73C2B14KBTD
MFR.Part #
RQ73C2B14KBTD
JLCPCB Part #
C2084341
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 200V 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS