RQ73C2B147RBTD
MFR.Part #
RQ73C2B147RBTD
JLCPCB Part #
C4282323
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS