RQ73C2B12K7BTD
MFR.Part #
RQ73C2B12K7BTD
JLCPCB Part #
C2084183
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 200V 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS