RQ73C2B118RBTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RQ73C2B118RBTD
JLCPCB Part #
C3943001
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS