CRG1206F160K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRG1206F160K
JLCPCB Part #
C4051108
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS