RQ73C2B115RBTD
MFR.Part #
RQ73C2B115RBTD
JLCPCB Part #
C2084962
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 200V 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS