RQ73C2B100RBTDF
MFR.Part #
RQ73C2B100RBTDF
JLCPCB Part #
C3926733
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS