SR732BRTTD1R65F
MFR.Part #
SR732BRTTD1R65F
JLCPCB Part #
C7084338
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.65Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS