RQ73C2A887RBTD
MFR.Part #
RQ73C2A887RBTD
JLCPCB Part #
C4223248
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS