RQ73C2A52R3BTD
MFR.Part #
RQ73C2A52R3BTD
JLCPCB Part #
C2083277
Description
-55℃~+155℃ 100V 200mW 52.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS