RQ73C2A464RBTD
MFR.Part #
RQ73C2A464RBTD
JLCPCB Part #
C6987752
Description
-55℃~+155℃ 200mW 464Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS