RQ73C2A3K32BTD
MFR.Part #
RQ73C2A3K32BTD
JLCPCB Part #
C4083751
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS