RQ73C2A301KBTD
MFR.Part #
RQ73C2A301KBTD
JLCPCB Part #
C4341623
Description
-55℃~+155℃ 200mW 301kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS