RQ73C2A249RBTD
MFR.Part #
RQ73C2A249RBTD
JLCPCB Part #
C4186993
Description
-55℃~+155℃ 200mW 249Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS