RQ73C2A22K1BTD
MFR.Part #
RQ73C2A22K1BTD
JLCPCB Part #
C3982490
Description
-55℃~+155℃ 200mW 22.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS