RQ73C2A210KBTDF
MFR.Part #
RQ73C2A210KBTDF
JLCPCB Part #
C4032916
Description
-55℃~+155℃ 200mW 210kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS