RK73B2ARTTD271G
MFR.Part #
RK73B2ARTTD271G
JLCPCB Part #
C3934969
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 270Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS