RQ73C2A20K5BTD
MFR.Part #
RQ73C2A20K5BTD
JLCPCB Part #
C4323844
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS