CRGV2010F5M36
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGV2010F5M36
JLCPCB Part #
C4302533
Package
2010
Description
-55℃~+125℃ 5.36MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS