RQ73C2A16K5BTD
MFR.Part #
RQ73C2A16K5BTD
JLCPCB Part #
C2083387
Description
-55℃~+155℃ 100V 16.5kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS