CPF0402B5K76E1
MFR.Part #
CPF0402B5K76E1
JLCPCB Part #
C1740596
Description
-55℃~+155℃ 25V 5.76kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS