RQ73C2A13R7BTD
MFR.Part #
RQ73C2A13R7BTD
JLCPCB Part #
C4112506
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS