ERJ-6BWJR091V
MFR.Part #
ERJ-6BWJR091V
JLCPCB Part #
C3936340
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 500mW 91mΩ Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS