RQ73C2A127KBTD
MFR.Part #
RQ73C2A127KBTD
JLCPCB Part #
C4199962
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS